Zoznamky pre zadaných zažívajú doslova zlatý vek. Veď aj na tradičných zoznamkách je veľa používateľov, ktorí sa netají svojím aktuálnym stavom. Vznik špecializovaných portálov bol preto logickým krokom v čase. V Českej republike patrila k priekopníkom v tejto oblasti zoznamka Ashley Madison. Podobným známym počinom je napríklad webová stránka VictoriaMilan.

 • FlirtKontakt

  • Najväčšia CZ/SK erotická zoznamka
  • Ženy majú FREE VIP
  • Mnoho používateľov hľadá flirt
  95 / 100 Naše hodnotenie
  Vyskúšať
  Recenzia zoznamky
 • Dateefy

  • Len overené profily
  • Bezplatná registrácia
  • Zaručené randenie
  90 / 100 Naše hodnotenie
  Vyskúšať
  Recenzia zoznamky
 • PotrestajMa.sk

  • Zoznamka pre milovníkov BDSM
  • Netradičná zoznamka
  • Zoznamka s jasným cieľom
  88 / 100 Naše hodnotenie
  Vyskúšať
  Recenzia zoznamky

Čo očakávať od zoznamiek pre zadaných

Výhodou zoznamky pre zadaných je, že je možné vyhnúť sa nesplneným očakávaniam. Váš partner vám nemôže povedať, že ho doma nečakajú žiadne záväzky a sľúbiť spoločnú budúcnosť. Od začiatku máte jasno v tom, že celý románik bude tajný a nezáväzný.

Predovšetkým buďte pripravení otvorene sa dohodnúť na „pravidlách hry“. Plánujete sa spolu stretávať, alebo budú vaše schôdzky výlučne virtuálne? Kedy a za akých podmienok sa budete prípadne vídať? Neporušujte dohodu.

Majte tiež na pamäti, že vždy existuje riziko, že vaša online aktivita bude odhalená a že váš virtuálny partner bude mať inú predstavu o tom, ako bude váš vzťah vyzerať, a bude chcieť viac, alebo že vaše city budú hrať väčšiu úlohu, než ste pôvodne plánovali. V takom prípade radšej ukončite všetky kontakty.

Akí používatelia sa objavujú na zoznamkách pre zadaných

Motivácie zadaných môžu byť rovnako rozmanité ako motivácie zadaných. Od virtuálneho flirtovania cez skutočné jednorazové stretnutia až po paralelný vzťah.

Spoločným menovateľom je túžba získať to, čo v súčasnom vzťahu chýba, ale zároveň neochota ho z rôznych dôvodov ukončiť. Takto si popri virtuálnom objavovaní môžete splniť aj svoje najtajnejšie sny.

Sú online zoznamky pre zadaných diskrétne?

Diskrétnosť je základným prvkom, veď internetovej zoznamke zverujete mimoriadne citlivé údaje, prostredníctvom ktorých by vás mohol niekto aj vydierať. Používatelia sú preto prísne preverovaní a fotografie sú rozmazané.

Na plnohodnotné využívanie zoznamiek a všetkých ich funkcií je tiež potrebná aktivácia VIP účtu a niekedy nie je potrebná ani fotografia. Samozrejme, svoju bezpečnosť môžete do veľkej miery ovplyvniť aj sami. Niektoré portály môžu mať v tejto oblasti problémy a úroveň bezpečnosti je nízka. Vopred si overte, akú bezpečnosť váš vybraný portál ponúka.

Prečo vyskúšať platené zoznamovacie portály pre zadaných?

V platenej verzii by ste mali mať vyššiu šancu, že sa vám vaše zámery skutočne podaria. Jednotliví používatelia sú overení, profily nie sú falošné a neaktívne účty sú odstránené.

Na neplatených zoznamkách sú profily tiež verejne dostupné. To výrazne zvyšuje riziko, že vás na nich niekto pristihne a odhalí vaše aktivity. Ak sa rozhodnete pre platenú zoznamku, uistite sa, že váš partner nenájde usvedčujúcu položku na vašom bankovom výpise.

Ako efektívne osloviť používateľov zoznamky na zoznámenie

Vyplňte osobný profil, aby ste zvýšili svoje šance niekoho zaujať. Uvádzajte len pravdivé informácie, čo nechcete uviesť, neuvádzajte vôbec. Nespoliehajte sa na náhodu a oslovte vybrané náprotivky sami.