Pre koho je FlirtKontakt určený?

Flirtkontakt.cz je jedna z najznámejších erotických zoznamiek v Českej a Slovenskej republike. Ak rovnako ako mnohí používatelia tejto zoznamky hľadáte flirt, nezáväzný sex alebo milostný vzťah, táto zoznamka je určená práve vám.

Ak naopak hľadáte vážny vzťah, odporúčame vám vybrať si niektorú zo zoznamiek zameraných na seriózne zoznamovanie. Keďže FlirtKontakt je jednou z najväčších erotických zoznamiek v našej krajine, má veľkú používateľskú základňu, ktorá sa neustále rozrastá. Pomáha tomu aj skutočnosť, že VIP členstvo na tejto zoznamke je pre ženy ZDARMA.

Je zoznamka bezpečná?

Nemusíte sa však obávať, že narazíte na falošné profily. Každá registrácia je starostlivo preverená a schválená na základe fotografie, ktorú predložíte.

Funkcie služby FlirtKontakt

Na rozdiel od zoznamiek pre vážne vzťahy môžete na tejto zoznamke okrem tradičných fotografií zdieľať aj erotické fotografie. A samozrejme si ich môžete prezerať aj s ostatnými používateľmi. Svoj profil môžete vyplniť aj informáciami o tom, aké sexuálne praktiky máte radi, či hľadáte skutočný sex, erotickú masáž alebo aký druh erotického vzťahu hľadáte.

Registrácia na túto zoznamku je BEZPLATNÁ. Jedinou prekážkou vstupu je, že registrovaný používateľ musí mať viac ako 18 rokov. Ako sme už uviedli vyššie, ženy majú VIP funkcie ZDARMA. Ak ste však muž a chcete používať Flirtkontakt bez akýchkoľvek obmedzení, musíte si zaplatiť VIP členstvo.

Členstvo vo Flirtkontakt

Zoznamka FlirtKontakt ponúka platené (VIP členstvo) aj neplatené členstvo. Treba však povedať, že bezplatné členstvo je veľmi, veľmi obmedzené. Ak to s touto zoznamkou myslíte vážne a chcete naozaj využiť všetko, čo táto zoznamka ponúka, vyberte si VIP členstvo aspoň na krátku dobu.

ČlenstvoCena
Účet ZDARMAZDARMA
VIP účet na 1 mesiac20 € / měsíc
VIP účet na 3 mesiace13 € / měsíc
VIP účet na 12 mesiacov11 € /měsíc
Ceny sa môžu líšiť podľa aktuálneho cenníka FlirtKontakt.sk

Výhody a nevýhody FlirtKontakt

 • Jednoduchá registrácia
 • Bezplatná skúšobná verzia
 • Len overené profily
 • Ženy získavajú VIP funkcie ZADARMO
 • Vyhľadávanie používateľov
 • Anonymita
 • Zastaraný dizajn
 • Vyžaduje sa VIP na plné využívanie tejto zoznamky

Ako zrušiť VIP členstvo na Flirtkontakt

Ak chcete zrušiť svoje členstvo počas skúšobného obdobia, stačí napísať na podporu aspoň 3 dni pred skončením skúšobného obdobia. Potom sa členstvo automaticky zmení na bežné platené členstvo.

Jednorazovú platbu (platba SMS alebo bankovým prevodom) nie je potrebné nijako rušiť a nebude sa opakovať.

Ako zrušiť opakovanú platbu (platbu kartou)

 • Napíšte list, že odstupujete od opakovanej platby
 • V liste uveďte svoj registračný e-mail a prezývku profilu
 • List pošlite na adresu zoznamky
 • Členstvo bude zrušené do 10 dní

Kontaktné údaje pre FlirtKontakt

INTERNET PORTAL s.r.o.
Bílá – Vlčetín 44,
PSČ 463 43

Identifikačné číslo 227 96 304,
zapísaná v obchodnom registri vedenom Krajským súdom v Ústí nad Labem, oddiel C, vložka 31862

Internetová stránka: www.flirtkontakt.sk