Pre koho je Dateefy určený?

Dateefy je flirtovacia zoznamka. Je to najväčšia domáca zoznamka tohto druhu. Je určená pre všetkých, ktorí v súčasnosti neplánujú vážny vzťah, ale hľadajú skôr flirt. Niektorí chcú zostať len pri virtuálnom flirtovaní, iní sa nebojí stretnúť osobne.

Je teda potrebné dôkladne zistiť, aké má váš potenciálny náprotivok predstavy o vývoji vášho vzťahu. A pozor, Dateefy pochopiteľne neobmedzuje ani tých, ktorí sú zadaní. Celkovo na zoznamke nájdete približne 200 000 používateľov, väčšinou mladšieho veku. Na zoznamku chodia aj ľudia rôznych sexuálnych orientácií.

Ako sa zaregistrovať na zoznamke?

Proces registrácie je veľmi jednoduchý. Zvládnete to za 10 minút. Zoznamka od vás nepožaduje žiadne osobné údaje. Stačí si vybrať, s kým sa chcete zoznámiť, a aktivovať si účet prostredníctvom e-mailu.

Vzhľadom na koncepciu zoznamky je cieľom maximálna anonymita. Dokonca aj spárovaní používatelia dostanú možnosť zoznámiť sa úplne diskrétne. Okrem toho musia dámy prejsť špecifickejším procesom overovania účtu, to preto, aby sa zabránilo vytváraniu falošných profilov.

Funkcie zoznamky

Okrem štandardných funkcií, ako je možnosť chatovať s inými ľuďmi alebo ukladať používateľov do obľúbených, zoznamka obsahuje aj hru s názvom „Stretnutie“.

Je založená na jednoduchom princípe, keď si môžete prezerať profily a jedným kliknutím zhodnotiť, čo si o danom používateľovi myslíte. Takéto nezáväzné virtuálne stretnutie sa môže okamžite zmeniť na osobné.

Je zoznamka bezpečná?

Kľúčovým bezpečnostným prvkom je zabezpečený prenos údajov prostredníctvom protokolu SSL. To znamená, že nehrozí žiadne riziko zneužitia citlivých informácií.

Okrem toho, ako sme už spomenuli, profily sa počas registrácie dôkladnejšie kontrolujú, aby sa zabránilo vytváraniu falošných profilov. Zoznamku tak možno považovať za veľmi bezpečnú.

Možnosti členstva v Dateefy

V obmedzenom režime môžete využiť aj bezplatné členstvo. V opačnom prípade zoznamka vyžaduje VIP účet. Ten si môžete zakúpiť na 1 mesiac, 3 mesiace alebo 12 mesiacov. Členstvo na 12 mesiacov potom vyjde na 7,90 € mesačne.

Prémiový účet je v podstate nevyhnutnosťou, pretože bez neho môžete osloviť len obmedzený počet ľudí denne po dobu 14 dní od registrácie. VIP členstvo vám tiež umožňuje neobmedzený počet konverzácií a používanie pokročilého filtra vyhľadávania.

ČlenstvoCena
Účet ZDARMAZDARMA
VIP účet na 1 mesiac14,90 € / mesiac
VIP účet na 3 mesiacu11,90 € / mesiac
VIP účet na 12 mesiacu7,90 € / měsíc
Ceny sa môžu líšiť podľa aktuálneho cenníka Dateefy

Výhody a nevýhody zoznamky Dateefy

 • Každá registracia je overená
 • Bezplatná registrácia
 • Výhodné ročné členstvo (mesačne 4 €)
 • Virtuálna hra „Stretnutie“
 • Po registrácii máte k dispozícii 14 dní prémiových funkcií
 • Zoznamka je zameraná len na flirtovanie
 • Obmedzené bezplatné členstvo
 • Automatické obnovenie členstva

Ako zrušiť VIP členstvo na Dateefy

Ak používate platené členstvo a chcete zrušiť svoj účet, musíte tak urobiť najneskôr 7 dní pred ukončením predplatného.

 • Napíšte vyhlásenie, že chcete ukončiť svoje platené členstvo
 • Uveďte používateľské meno, ktoré používate na Dateefy
 • Toto vyhlásenie pošlite buď poštou na adresu zoznamky, alebo použite kontaktný formulár

Viac informácií nájdete v podmienkach služby Dateefy(https://sk.dateefy.com/terms).

Dateefy kontakt

CB Media Limited,
Spaces Business Center Elstow Road, Suite #A3,
Bedford, MK42 8PL,
Spojené kráľovstvo

E-mail: [email protected]
Kontaktný formulár: https://sk.dateefy.com/support/
Web: www.dateefy.com