Pre koho je zoznamka určená

Yellobar je česká online zoznamka pre používateľov, ktorí hľadajú vážny vzťah. V súčasnosti má približne 200 tisíc používateľov. Minimálny vek na registráciu je 18 rokov.

Ako sa zaregistrovať na zoznamke

Zoznamka kladie dôraz predovšetkým na jednoduchosť. Svoj profil si môžete založiť pomocou štyroch jednoduchých krokov. Musíte si vybrať jedinečné používateľské meno, zadať svoj vek, miesto bydliska a nahrať profilovú fotografiu.

Ak však chcete zvýšiť šance na nájdenie vhodného partnera, je samozrejme vhodné uviesť vo svojom profile viac informácií o sebe. Po registrácii musíte svoje konto aktivovať.

Funkcie zoznamky

Zoznamka má predovšetkým tzv. rozšírenú možnosť vyhľadávania. Pomocou parametrov si môžete nastaviť vlastný rozsah vyhľadávania a túto možnosť môžete kedykoľvek neskôr zmeniť.

Používateľov zoznamky môžete filtrovať na základe ich vzhľadu, miesta bydliska, preferovaného vzťahu a znamenia. Najmä miesto bydliska je jedným z dôležitých kritérií vzhľadom na to, že zoznamka združuje používateľov, ktorí hľadajú vážny vzťah.

Prednastavený algoritmus uprednostňuje používateľov, ktorých vám zobrazí, na základe miesta ich pobytu a ich sexuálnych preferencií.

Extra funkcie za príplatok

Extra službou je viditeľnosť profilu za poplatok. Za 1 € môžete získať umiestnenie svojho profilu na hlavnej stránke. Tato funkcia platí 3 dni. Na portáli je k dispozícii aj vlastná mobilná aplikácia, takže zoznamku môžete používať, kdekoľvek chcete.

Je zoznamka bezpečná?

Zoznamku možno považovať za bezpečnú a serióznu. Zoznamka vás zaručene nebude žiadať o žiadne vaše osobné údaje. Komunikácia je navyše chránená prostredníctvom šifrovania.

Prevádzkovatelia nemajú prístup ani k platobným údajom, takže môžete bez obáv zaplatiť poplatok. Používateľom nehrozí ani prezentácia nevhodných fotografií.

Zoznamka zaručuje manuálnu kontrolu zverejneného obsahu, ktorá chráni napríklad pred zverejnením erotických snímok. Ak zistíte, že sa niektorí používatelia správajú obťažujúcim spôsobom, môžete ich jednoducho zablokovať.

Možnosti členstva v Yellobar

Portál neúčtuje žiadne mesačné poplatky. Služby však nie sú úplne bezplatné. Sú tu stanovené poplatky za inzerciu a jednorazový aktivačný poplatok vo výške 8 €.

ČlenstvíCena
Aktivačný poplatok8 € / jednorazovo
100 kreditov12 € / jednorazovo
Ceny sa môžu líšiť podľa aktuálneho cenníka Yellobar.com

Výhody a nevýhody zoznamky Yellobar

 • Žiadne mesačné poplatky (iba aktivačný poplatok)
 • Nenarazíte na žiadne nevhodné fotografie
 • Sofistikované filtrovanie používateľov
 • Šifrovaná komunikácia
 • Mobilná aplikácia Yellobar
 • Váš náprotivok vás môže zablokovať
 • Len na vážne randenie

Ako zrušiť VIP členstvo na Yellobar

Zrušenie vášho účtu je veľmi jednoduché a môžete ho vykonať niekoľkými kliknutiami

 • Vo svojom účte prejdite do časti Nastavenia
 • Kliknite na možnosť Deaktivovať účet
 • Potvrďte svoju voľbu heslom
 • Yellobar vás požiada o uvedenie dôvodu zrušenia vášho účtu
 • Ak chcete rýchlo zrušiť svoj účet, stačí vybrať možnosť Iné

Kontakt na spoločnosť Yellobar

Yellobar s.r.o.
Kaprova 42/14
Staré Mesto
110 00 Praha 1

ID: 07486596
zapísaná v obchodnom registri od 24.09.2018,

E-mail: [email protected]
Tel: (+420) 723 807 087
Webová stránka: www.yellobar.com